Dietetikus - Budapest 13. kerület

Magyarország egyik piacvezető közétkeztető vállalkozása, a Prizma cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióba!

Budapest

Dietetikus

Barátságos dietetikus csapatunkba keresünk új lelkes munkatársat. Kiszámítható munkaidőben, egy barátságos és szakmailag rendkívül felkészült csapat támogatásával bővítheted meglévő tapasztalataidat azonnali munkakezdéssel. Pályakezdőként pedig remek lehetőség számodra, hogy elindítsd a karrieredet és komoly szakmai tapasztalattal alapozd meg a jövődet.

Rád váró feladatok:

  • Diétás étlapok tervezésében való részvétel;
  • Tápanyagszámítások készítése;
  • Teljes diétás ellátás koordinálása és ellenőrzése;
  • Gyártmánylapok vizsgálata;
  • Kapcsolattartás az intézményekkel és a szülőkkel.

Amit kérünk:

  • Dietetikus végzettség;
  • Felhasználói MS Office ismeretek.

Előny jelent:

  • Közétkeztetés területén szerzett gyakorlat
  • NutriComp program ismerete.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés;
  • Versenyképes juttatás;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Összetartó, nyitott és barátságos csapat;
  • Kellemes, igényes, modern irodai környezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el számunkra a fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzodat a hr@prizma.hu e-mail címre.

Nem töltötte ki a név mezőt!
Kérem válasszon témát!
Nem töltötte ki az email mezőt!
Nem töltötte ki a tárgy mezőt!
Nem töltötte ki az üzenet mezőt!
500
Feltölthető fájlok: .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .jpg, .txt,
Kérjük, figyelmesen olvassa el az alábbi adatkezelési tájékoztatót!