Élelmezésvezető

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma csoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

Ajka

Magyar tulajdonban lévő egyik piacvezető közétkeztetéssel és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma csoport munkatársat keres, 26 fős állománnyal rendelkező, egészségügyi intézményben található üzemi konyhája élére!

Feladatok:

  • Megteremti, illetve fenntartja a feltételeket, melyek szükségesek egy 300 adagos konyha működéséhez;
  • Élelmezési anyagok beszerzésével, átvételével, kiadásával és nyilvántartásával való feladatok lát el;
  • Biztosítja, hogy ételeink és diétás ételeink minőségi és mennyiségi kritériumoknak megfelelően kerüljenek legyártásra;
  • Koordinálja a konyhai dolgozók munkáját (értjük ezalatt a munkaidő beosztását, szabadságolási tervek elkészítését, valamint az esetleges túlóra nyilvántartás vezetését);
  • A teljesítmény maximalizálása mellett, aktívan részt vesz a fejlesztési projektekben;
  • Intézi az élelmezéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatokat élelmezésvezető programon keresztül.

Elvárások:

  • Élelmezésvezető vagy dietetikus végzettség;
  • Legalább 2-5 éves tapasztalat közétkeztetés területen;
  • Az MS Office programot felhasználói szintű kezelése;
  • Hatékonyan, célorientáltan kommunikál és fejlett a problémamegoldó készsége.

Amit mi kínálunk:

  • Korrekt bérezés;
  • Egy műszakos munkarend;
  • Tapasztalt szakmai háttértámogatást, barátságos légkört;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező cégnél;
  • Értékeljük és támogatjuk a szakmai fejlődést;
  • Céges csapatépítő tréningeket, mert a munka mellett fontos a szórakozás is.

Munkarend:

  • Hétfőtől vasárnapig tartó munkarend, heti két pihenőnappal.

Munkavégzés helye:

  • Ajka.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát a hr@prizma.hu e-mail címre.