Hétvégi villanyszerelő-karbantartó munkatárs - 10. kerület

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel, takarítással és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

Budapest, 10. kerület

A megbízható háttérrel rendelkező, épületüzemeltetéssel és karbantartással foglalkozó cégcsoport hétvégenkénti munkavégzésre keres új, akár egyetemista vagy nyugdíjas munkatársat:

Villanyszerelő-karbantartó

Rád váró feladatok:

  • Az adott létesítmény műszaki felügyelete;
  • Villamos rendszer elemeinek javítása, karbantartása;
  • Elektromos gépek, készülékek, berendezések és elektromos energiát előállító berendezések kezelése;
  • Elektromos gépek, készülékek és berendezések, belső és külső áramkörök, biztonsági berendezések stb. szerelése, karbantartása és javítása;
  • Részvétel a kisebb szerelési, kivitelezési, anyagmozgatási munkákban;
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása, vezetése (anyag-leltárív, karbantartási munkalapok, leltárjelentés);
  • Hibajelentések kezelése.

Téged keresünk, ha:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • villanyszerelő szakiskolai vagy OKJ szakképzettséget szereztél;
  • 1-2 év releváns tapasztalatod van;
  • szakmailag igényes vagy és megbízható;
  • képes vagy önálló, gyors és pontos munkavégzésre;
  • együttműködő, problémamegoldó munkavégzés jellemez;
  • képes vagy megfelelően gazdálkodni a munkaidőddel.

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret;
  • hosszútávú munkahelyet;
  • családias, barátságos munkakörnyezetet;
  • támogató, összetartó kollégákat;
  • versenyképes fizetést.

Munkarend, munkaidő:

Hétvégi napokon, 8 órás műszakokban 10-18:00 között

Munkavégzés helye:

Budapest 10. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, a jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a toborzas@prizma.hu email címre várjuk!