Junior rendszergazda

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma csoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

Budapest, XIII. kerület

Cégünk informatikai csoportja a központi irodai dolgozóknak, a különböző termelő egységeknek és üzletnek nyújt informatikai támogatást. A munka változatos, rendszeres Budapesten belüli kiszállással jár.

A közvetlen munkatársak és teljes közösségünk befogadó szemléletű, így ideális munkahelyet kínálunk pályakezdő vagy kevés munkatapasztalattal bíró jelentkezőknek.

Főbb feladatok:

  • Felhasználók részére segítségnyújtás a hardver- és szoftvereszközök használatával kapcsolatban;
  • Alapszoftverek, segédprogramok, irodai alkalmazások telepítése, konfigurálása;
  • Munkaállomások telepítése, karbantartása;
  • Hálózatok üzemeltetése és karbantartása;
  • Szerverek működésének ellenőrzése;
  • Informatikai nyilvántartási feladatok ellátása.

A pozíció betöltéséhez kapcsolódó elvárások:

  • Középfokú informatikai végzettség és 1 éves szakmai tapasztalat;
  • Microsoft alapú informatikai rendszerek általános üzemeltetési ismeretei;
  • Hálózati ismeretek;
  • Felhasználó szintű számítógépes és MS Office ismeret;
  • Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés, rugalmasság;
  • „B” típusú jogosítvány, autóvezetési gyakorlat.

Előny:

  • Linux jártasság;
  • LAN/WAN ismeretek;
  • Hálózatépítési ismeretek;
  • Virtualizáció ismerete;
  • Mikrotik, Cisco és egyéb hálózati eszközök ismerete.

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • Versenyképes jövedelmet, egyedi cafeteria lehetőséget;
  • Munkavégzéshez korszerű eszközrendszert (telefon + laptop);
  • Korrekt munkafeltételek és családias, támogató légkört;
  • Stabil vállalati háttérrel rendelkezünk, ezért nálunk hosszútávra tervezhetsz;
  • Színes csapatépítő eseményeket, mert a munka mellett fontos a szórakozás is
  • Jól felszerelt, központi elhelyezkedésű munkahelyet és motiváló környezetet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület.