Karbantartási csoportvezető - építésztechnikus

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma csoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

Pápa

Karbantartási csoportvezető – építésztechnikus

A gyakorlati tevékenység létesítményenként egyedi szerződéseken alapul. A megrendelő igényeire szabott szolgáltatásokat nyújtunk.

A csoportvezető feladata a szakterületére vonatkozó üzemeltetési tevékenység (tervezett karbantartások, eseti javítások, egyéb eseti feladatok) irányítása. Munkájának legfőbb célja, hogy a feladatok a tervek szerint, az elvárt minőségben, az előírt határidőre, a tervezett költségkereten belül kerüljenek megvalósításra.

Főbb feladatok:

  • Megelőző és javító karbantartási feladatok, valamint kisebb eseti munkák tervezése, végrehajtása és ellenőrzése;
  • A munkavállalók irányítása, az elvégzett feladatok ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, munkájuk koordinációja, felügyelete, valamint ellenőrzése.

Amit kérünk:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettséget (építésztechnikus);
  • 5 év releváns szakmai tapasztalatot (infrastruktúra karbantartás vagy építkezés);
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismereteket (word, excel);
  • Legalább B1 szintű szakmai angol nyelvismeretet és legalább társalgási szintű angol nyelvtudást;
  • Büntetlen előéletet;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséget.

Előny, de nem elvárás:

  • Felsőfokú építésztechnikusi végzettség;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Ingatlanüzemeltetésben szerzett tapasztalat;
  • CAFM rendszer ismerete.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Korrekt munkafeltételeket biztosítunk;
  • Kollégáinkat anyagilag és emberileg is megbecsüljük;
  • Munkavégzéshez korszerű eszközrendszert biztosítunk (mobiltelefon, laptop, céges autó);
  • Tapasztalt, támogató szakmai háttérrel és fejlett informatikai rendszerrel rendelkezünk.

Munkavégzés helye:

  • Pápa

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem, küldje el számunkra fényképpel és fizetési igénnyel ellátott ANGOL nyelvű önéletrajzát.