Karbantartó

A pápai repülőtéren folyamatos épületüzemeltetési szolgáltatást nyújtó cég keresi új munkatársát a következő pozícióba:

Pápa

Feladatok

  • Az épületek, berendezések és létesítmények rendszeres ellenőrzése és karbantartása
  • Munkatársakkal való együttműködés a karbantartási és javítási feladatok hatékony elvégzése érdekében
  • Karbantartási dokumentációk elkészítése
  • Aktív részvétel a fizikai munkálatokban

Elvárások

  • Épületgépész (víz, fűtés szerelő) szakmunkás végzettség
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • A munkavédelmi és környezetvédelmi előírások ismerete és betartása
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Határozatlan munkaidejű szerződés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Támogató környezet