Kommunikációs munkatárs (copywrite fókusszal)

Magyarország egyik piacvezető, közétkeztetéssel és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma csoport, bővítené marketing csapatát.

1134 Budapest, Róbert Károly körút 76-78.

Az alábbiakat keressük egy jelöltben:

  • 3-5 év tapasztalat kommunikációs, PR-marketing, copywrite területen;
  • Mindened az írás: sokfajta platformra gyártottál már írásos tartalmat;
  • Magabiztosan kezeled a különböző social media felületeket. Használtad már őket kommunikációs kampányok platformjaként; tudod, hogy a különböző korosztályokat hol és hogyan éred el;
  • Tudsz szoros csapatmunkában és teljesen önállóan is dolgozni;
  • Kíváncsi vagy és szívesen merülsz el olyan témákban, területekben, amiről korábban még nem is halottál;
  • Egyszerre vagy kreatív és precíz, professzionális és mosolygós;
  • Lendületes vagy, megoldáscentrikus és nem utolsó sorban jó a humorod.

Előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel kommunikáció/marketing területen;
  • Dolgoztál már együtt facility management/műszaki üzemeltetési területtel kommunikációs feladatokban.
  • Dolgoztál már vagy érdeklődsz az alábbi területek iránt:
    • értékesítés,
    • (online) újságírás,
    • digitális grafika, képszerkesztés, videó készítés és vágás.
  • Aktívan, legalább középfokon kommunikálsz angolul;

Milyen feladatokban számítunk új kollégánk támogatására:

  • ÍRÁS, ÍRÁS, ÍRÁS. Írásos tartalmakat kell készítened külső (pl.: honlap, Facebook) és belső (intranet, faliújság) felületeinkre a cég jelentős eseményeiről, eredményeiről;
  • A meglevő social media felületeinkre folyamatosan gyártasz tartalmat és kiveszed a részed az új platformok meghódításában.
  • Senior marketinges kollégánkat kiegészítve együtt valósítjátok meg a Prizma csoport kommunikációs stratégiáját. Újító meglátásaidat szívesen fogadjuk!
  • Munkatársi elkötelezettség növelő programokban aktívan részt veszel;
  • Folyamatosan kapcsolatot tartasz és ápolsz az üzletágakkal (pl.: takarítás, karbantartás, étkeztetés).

Mi az alábbiakat fogjuk nyújtani a leendő kollégánknak:

  • Heti 30 órás, határozatlan idejű munkaviszonyt;
  • Cafetériát,
  • Próbaidő után home officet;
  • Kedvezményes étkezést;
  • Hűségbónusz programot;
  • A munka elvégzéséhez szükséges IT eszközöket;
  • Modern irodai környezetet;
  • Stabil munkahelyet;
  • Jó hangulatú, befogadó csapatot és folyamatos támogatást a betanulás alatt.;

Ha szívesen válnál kollégánkká várjuk bérigénnyel és korábbi munkáidról szóló referencia linkkel ellátott önéletrajzod a hr@prizma.hu email címre.