Konyhai kisegítő munkatárs - 13. kerület

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel, takarítással és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

1135 Budapest, Reitter Ferenc utca

Magyarország egyik legnagyobb létesítményüzemeltetetéssel és étkeztetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma Cégcsoport munkatársakat keres Budapestre az alábbi pozícióra:

Konyhai kisegítő

XIII. kerületben található üzemi konyhánkra keresünk munkavállalókat hétköznapi munkavégzéssel, napi 8 órás műszakra, barátságos és támogató csapatunkba.

Leendő kollégánk feladatai:

  • Konyhai előkészítő műveletek a szakácsok irányítása alapján;
  • Fehér mosogatás;
  • A konyha területének tisztántartása.

Elvárásaink:

  • Minőségi, korrekt munkavégzés;
  • Csapatmunka.

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú csapat;
  • Vidéki bejárás esetén utazási költségtérítés;
  • Korrekt, pontos, havi fix fizetés;
  • Ingyenes étkezés, elvitelre is;
  • Munkaruha biztosítása;
  • Stabil, nagyvállalati háttér biztosítása.

Munkarend, munkaidő:

Hétfőtől – péntekig, 5:00–13:30 között.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, keresse kollégánkat telefonon a +36 20 387 0783-as vagy a +36 20 396 5480-as telefonszámok valamelyikén hétköznap 8:00-16:00 között, vagy küldje el a pozíció megjelölésével fényképes önéletrajzát a toborzas@prizma.hu email címre.