Konyhai kisegítő - Budapest 3. kerület

Magyarország egyik legnagyobb létesítményüzemeltetetéssel és közétkeztetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport munkatársakat keres Budapestre az alábbi pozícióba:

1031 Budapest, Szentendrei út 207-209.

Magyarország egyik legnagyobb létesítményüzemeltetetéssel és étkeztetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport munkatársakat keres Budapestre az alábbi pozícióra:

Konyhai kisegítő

Óbudán található konyhánkba keresünk munkavállalókat hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkavégzésre, barátságos és támogató csapatunkba.

Feladatok:

  • Konyhai előkészítő műveletek a szakácsok irányítása alapján;
  • Fehér mosogatás;
  • A konyha területének tisztántartása.

Elvárás:

  • Minőségi, korrekt munkavégzés;
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Csapatmunka.

Munkaidő:

  • Hétfőtől – péntekig, 5:30 – 14:00 között.

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú csapat;
  • Kiváló megközelítés
  • Vidéki bejárás esetén utazási költségtérítés;
  • Korrekt, pontos, havi fix fizetés;
  • · Ingyenes étkezés, elvitelre is;
  • · Munkaruha biztosítása.

Munkavégzés helye:

  • 1031 Budapest, Szentendrei út 207-209.