Konyhai kisegítő munkatárs - 3. kerület

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel, takarítással és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

1031 Budapest, Szentendrei út (páratlan oldalon 201-es házszám után)

A megbízható háttérrel rendelkező, facility managementtel, étkeztetéssel és takarítással foglalkozó piacvezető Prizma Cégcsoport keresi új munkatársát Budapestre az alábbi pozícióba:

Konyhai kisegítő

III. kerületben található üzemi konyhánkra keresünk munkavállalókat hétköznapi munkavégzéssel, napi 8 órás műszakra, barátságos és támogató csapatunkba.

Rád váró feladatok:

  • konyhai előkészítő műveletek a szakácsok irányítása alapján;
  • fehérmosogatás;
  • a konyha területének tisztántartása;
  • vezető által kiosztott feladatok ellátása maradéktalanul.

Téged keresünk, ha:

  • felelősségteljes vagy;
  • igényes vagy a munkádra;
  • minimum alapfokú (8 általános) végzettséggel rendelkezel.

Előny jelent, ha:

  • középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezel;
  • van kasszás tapasztalatod.

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret;
  • hosszútávú munkahelyet;
  • családias, barátságos munkakörnyezetet;
  • támogató, összetartó kollégákat;
  • versenyképes fizetést.

Munkarend, munkaidő:

hétfőtől péntekig, 5:30-14:00 között

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk hívásod a +36 20 396 5480-as vagy +36 20 387 0783-as telefonszámok valamelyikén, vagy várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a toborzas@prizma.hu email címen!