Lakatos-karbantartó munkatárs - Budapest területén

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel, takarítással és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

Budapest területén

A megbízható háttérrel rendelkező, facility managementtel, étkeztetéssel és takarítással foglalkozó piacvezető Prizma Cégcsoport keresi új munkatársát Budapestre az alábbi pozícióba:

Lakatos-karbantartó

Rád váró feladatok:

  • Tervdokumentációk alapján a munkaterület előkészítése;
  • Szereli és karbantartja a nyílászárókat, berendezéseket;
  • Fémlemez vágás és átalakítás céljára történő előkészítése;
  • Könnyű acél- és fémszerkezetű ajtók, ablakok, rácsok, válaszfalak, lépcsők, korlátok, csőszerkezetű berendezések készítése, javítása, szerelése, beépítése;
  • Vas- és alumíniumszerkezetű kapuk, ajtók és ablakok, korlátok, kazánok alkatrészeinek elkészítése, összeszerelése, föl- és leszerelése, karbantartása és javítása;
  • Gépjárművek alvázának, vázszerkezetének, külső lemezborításának, szerelvényeinek elkészítése, szerelése, felújítása;
  • Különböző közeg szállítására alkalmas vezetékek, vezetékrendszerek kialakítása, a különböző elzáró és szabályozó elemek beépítése, a kész vezetékrendszerek karbantartása;
  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása;
  • Az acélszerkezeti és karosszéria jellegű munkáknál esetleges hegesztési műveletek végzése;
  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, illetve felújítási munkák végzése;
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása, jegyzőkönyv készítése elektronikus és/vagy papír alapon.

Téged keresünk, ha:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • lakatos szakiskolai vagy OKJ szakképzettséget szereztél;
  • 1-2 év releváns tapasztalatod van;
  • szakmailag igényes vagy és megbízható;
  • képes vagy önálló, gyors és pontos munkavégzésre;
  • együttműködő, problémamegoldó munkavégzés jellemez;
  • képes vagy megfelelően gazdálkodni a munkaidőddel.

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret;
  • hosszútávú munkahelyet;
  • családias, barátságos munkakörnyezetet;
  • támogató, összetartó kollégákat;
  • versenyképes fizetést.

Munkarend, munkaidő:

Hétfőtől péntekig, 8 órás műszakokban, osztott munkarendben

Munkavégzés helye:

Központ: 1134 Budapest, Róbert Károly körút 76-78.
Munkavégzés helye: Budapest területén

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, a jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a toborzas@prizma.hu email címre várjuk!