Supervisor

Magyarország egyik legnagyobb létesítményüzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport új munkatársat keres a debreceni BMW partnereként az alábbi pozícióba:

4002 Debrecen

Supervisor

Feladatok:

  • Karbantartói állomány irányítása, koordinálása és elvégzett munkájuk ellenőrzése, amely munkájuk kiterjed a különböző a létesítményhez és a termeléshez is köthető berendezéseken végzett:
    • Hatóság, jogszabály vagy gyártói előírásnak megfelelő felülvizsgálatok, karbantartások megtörténtének, azok dokumentáltságának ellenőrzésére,
    • Biztonságtechnikai és működési próbák elvégzésére, tesztek futtatására,
    • Eszközök biztonságos használhatóságának ellenőrzésére.
  • Adott esetben a felülvizsgálatok ellenőrzésében történő aktív részvétel
  • Szakipari alvállalkozók munkájának szervezése, munkájuk ellenőrzése
  • Riportok készítése
  • A munkatársak támogatása felmerülő műszaki problémák esetén, valamint tájékoztatása a műszaki változásokról

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Mérnök végzettség (villamos, gépész vagy lift és emelőszerkezetre szakosodott mérnök)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatszellem és jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Üzemeltetésben, karbantartásban és minőségellenérzésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Magasabb kategóriás IT eszközök

Munkavégzés helye: 4002 Debrecen

Küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat, bérigény megjelölésével a következő email címre: hr@prizma.hu