Takarítási csoportvezető

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel, takarítással és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

2840 Oroszlány, Táncsics Mihály út 111.

A megbízható háttérrel rendelkező, facility managementtel, étkeztetéssel és takarítással foglalkozó piacvezető Prizma Cégcsoport keresi új munkatársát Oroszlányba az alábbi pozícióba:

Rád váró feladatok:

  • napi feladatok egyeztetése és leosztása a takarítóknak;
  • takarítók munkájának ellenőrzése (3 műszak);
  • dokumentáció, szükséges papírmunka vezetése;
  • tisztítószerek, eszközök kezelése;
  • napi kapcsolattartás a területi vezetővel;
  • jelenléti ívek vezetése;

Téged keresünk, ha:

  • több éves takarítói tapasztalattal rendelkezel;
  • van takarítási csoportvezetői tapasztalatod;
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezel;
  • Felhasználói szintű MS office ismeret.

Előnyt jelent, ha:

  • tisztítási területen szerzett végzettség van.

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret;
  • hosszútávú munkahelyet;
  • támogató, összetartó kollégákat;
  • versenyképes fizetést;
  • rugalmas munkaidőt.

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-16:00-ig

Munkavégzés helye:

  • 2840 Oroszlány, Táncsics Mihály út 111. (Borg Wargner)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzoddal a hr@prizma.hu email címen!