Takarító munkatárs - Oroszlányi gyártakarítás

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel, takarítással és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

2840 Oroszlány, Bláthy Ottó utca

Magyarország egyik legnagyobb létesítményüzemeltetetéssel és takarítássalfoglalkozó vállalkozása a Prizma Cégcsoport munkatársakat keres Oroszlányra az alábbi pozícióra:

Takarító

Oroszlányi gyár takarítására keresünk munkavállalókat hétköznapi / beosztáson alapuló munkavégzéssel, többféle pozícióra, egy- és kétműszakos munkarendbe, barátságos és támogató csapatunkba.

Feladatok, melyekben számítunk Rád:

  • Egy- vagy kétműszakos munkarend vállalása;
  • Területi vezető és csoportvezető által kiosztott feladatok elvégzése;
  • Terület szakszerű takarítása.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Igényes vagy a munkádra;
  • Van gyári takarításban szerzett tapasztalatod.

Előnyt jelent, ha:

  • Van takarítói végzettséged;
  • Oroszlányi lakos vagy.

Amit kínálunk számodra:

  • Korrekt bérezést;
  • Vidékről bejárás támogatást;
  • Tapasztalt szakmai háttértámogatást;
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy stabil háttérrel rendelkező cégnél.

Munkavégzés helye:

  • 2840 Oroszlány, Bláthy Ottó utca

Jelenleg nyitott pozícióink:

  • 12 órás, heti váltott műszakos takarító - gyártakarító

Hétfőtől vasárnapig, beosztás alapján, hetente váltott 6-18:00 és 18-6:00 műszakok, heti 3-4 nap munka, bejelentett 12 órás állandós pozíció. Céges busz van, buszbérletet 86%-ban, autóval való bejárást 20Ft/km-rel támogatjuk. Cafeteria 10.000Ft/hó, az első teljes hónaptól. Jelenléti bónusz nettó 10.000Ft/hó, az első teljes hónaptól, ha egész hónapban nem ment el betegszabadságra.
Alapbér: bruttó 346.000 Forint

  • 8 órás, 2 naponta váltott műszakos takarító (2 nap délelőtt, 2 nap délután, 2 nap pihenő) - gyártakarító

Hétfőtől vasárnapig, délelőttös műszak 6:00-14:00, délutános műszak 14:00-22:00, bejelentett 8 órás állandó pozíció. Céges busz van, buszbérletet 86%-ban, autóval való bejárást 20Ft/km-rel támogatjuk. Cafeteria 10.000Ft/hó, az első teljes hónaptól. Jelenléti bónusz nettó 10.000Ft/hó, az első teljes hónaptól, ha egész hónapban nem ment el betegszabadságra.
Alapbér: bruttó 270.000 Forint

  • 4 órás, fix műszakos takarító - irodatakarító

Hétfőtől péntekig, fix 18:00-22:00, bejelentett 4 órás állandó pozíció. Buszbérletet 86%-ban, autóval való bejárást 20Ft/km-rel támogatjuk. Cafeteria 10.000Ft/hó, az első teljes hónaptól. Jelenléti bónusz nettó 10.000Ft/hó, az első teljes hónaptól, ha egész hónapban nem ment el betegszabadságra.
Alapbér: bruttó 136.000 Forint

  • 8 órás, fix műszakos takarító - ügyeletes takarító

Hétfőtől péntekig, fix 9:00-17:00, bejelentett 8 órás állandó pozíció. Buszbérletet 86%-ban, autóval való bejárást 20Ft/km-rel támogatjuk. Cafeteria 10.000Ft/hó, az első teljes hónaptól. Jelenléti bónusz nettó 10.000Ft/hó, az első teljes hónaptól, ha egész hónapban nem ment el betegszabadságra.
Feladatai: tárgyalók bekészítése, takarítása, tárgyaló lepakolása, mosogatás, személyzeti területek (bejárat, irodai részleg) takarítása, eseti takarítás.
Alapbér: bruttó 285.000 Forint

Várjuk jelentkezésed még ma fényképes önéletrajzzal a toborzas@prizma.hu email címen, vagy hívd a +36 20 575 0337-as telefonszámot H-P 8-16:00 között!