Vízvezetékszerelő-karbantartó munkatárs - Budapest területén

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel, takarítással és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

Budapest területén

A megbízható háttérrel rendelkező, facility managementtel, étkeztetéssel és takarítással foglalkozó piacvezető Prizma Cégcsoport keresi új munkatársát Budapestre az alábbi pozícióba:

Vízvezetékszerelő-karbantartó

Rád váró feladatok:

  • Tervdokumentációk alapján a munkaterület előkészítése;
  • Szereli és karbantartja a hőleadó és hőfelvevő berendezéseket, valamint a melegvíz-szolgáltató berendezéseket;
  • Vízvezeték rendszerek létrehozása;
  • Beköti a vízberendezési tárgyakat, üzembe helyezi, ellenőrzi, karbantartja és javítja azokat;
  • A csővezeték szerelése és a berendezési tárgyak elhelyezése közben előforduló szerelő-kőműves munkák elvégzése;
  • Különböző anyagú csövek szerelése:
    • csőkötések készítése,
    • csőalakító műveletek elvégzése,
    • csőtartók készítése, beépítése;
  • Épület vízvezetéki nyomócsőhálózatának (hideg-, melegvíz) készítése, szerelése, javítása;
  • Épület csatornahálózatának készítése, szerelése, javítása;
  • Vízmérőhely kialakítása;
  • Épület rákötése a víz- és csatorna közműre;
  • Épület tűzoltóvíz-hálózatának készítése, szerelése;
  • Berendezési tárgyak és melegvíz-termelő készülékek felszerelése, bekötése a víz- és csatornahálózatba;
  • Helyi vízellátó rendszerek szerelése, javítása;
  • Szennyvízelvezetés, -gyűjtés kialakítása közművesítetlen területeken;
  • Engedélymentes kazánok telepítése, szerelése, javítása;
  • Melegvíztárolók, hőcserélők szerelése, javítása;
  • Szivattyúk szerelése, javítása;
  • Hőleadók szerelése, javítása;
  • Melegvizes konvekciós, gőz-, sugárzó- és légfűtések csővezetékének szerelése;
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása, jegyzőkönyv készítése elektronikus és/vagy papír alapon.

Téged keresünk, ha:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • vízvezetékszerelő szakiskolai vagy OKJ szakképzettséget szereztél;
  • 1-2 év releváns tapasztalatod van;
  • szakmailag igényes vagy és megbízható;
  • képes vagy önálló, gyors és pontos munkavégzésre;
  • együttműködő, problémamegoldó munkavégzés jellemez;
  • képes vagy megfelelően gazdálkodni a munkaidőddel.

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret;
  • hosszútávú munkahelyet;
  • családias, barátságos munkakörnyezetet;
  • támogató, összetartó kollégákat;
  • versenyképes fizetést.

Munkarend, munkaidő:

Hétfőtől péntekig, 8 órás műszakokban, osztott munkarendben

Munkavégzés helye:

Központ: 1134 Budapest, Róbert Károly körút 76-78.
Munkavégzés helye: Budapest területén

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, a jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a toborzas@prizma.hu email címre várjuk!