HR Specialista munkatárs - 13. kerület

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel, takarítással és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

1134 Budapest, Róbert Károly körút 76-78.

A megbízható háttérrel rendelkező, facility managementtel, étkeztetéssel és takarítással foglalkozó piacvezető Prizma Cégcsoport keresi új munkatársát Budapestre az alábbi pozícióba:

HR specialista munkatárs - szellemi toborzási fókusszal

Feladatok, melyekben számítunk Rád:

  • Szellemi munkaerő állomány toborzási, kiválasztási folyamatának teljes körű kezelése
  • Konzultációk az illetékes vezetőkkel a pozícióról és a jelölttel kapcsolatos igényekről
  • Álláshirdetések készítése, hirdetések feladása
  • Tanulmányi szerződések előkészítése
  • Felnőttképzés koordinálása
  • Munkavállalói elkötelezettség növelő programokban való szervezési, megvalósítási részvétel
  • Dolgozói elégedettség mérés eredményeinek kimutatása
  • Munkaköri leírás kialakításában való részvétel
  • Munkatársakkal való folyamatos kapcsolattartás

Várunk csapatunkba, amennyiben:

  • Szeretsz emberekkel foglalkozni;
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalatra tettél szert hasonló területen;
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás, önállóság és rugalmasság jellemez;
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programcsomagot.

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • NEXONbér program ismerete.

Amit kínálunk számodra:

  • Stabil vállalati hátteret;
  • Jól felszerelt, központi elhelyezkedésű munkahelyet és motiváló környezetet;
  • Ingyen parkolási lehetőséget;
  • Cafetéria csomagot;
  • Home office lehetőséget.

Hol találsz minket?

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, a jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a toborzas@prizma.hu email címre várjuk!

ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK JELENTKEZÉSED!

Nem töltötte ki a név mezőt!
Kérem válasszon témát!
Nem töltötte ki az email mezőt!
Nem töltötte ki a tárgy mezőt!
Nem töltötte ki az üzenet mezőt!
500
Feltölthető fájlok: .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .jpg, .txt,
Kérjük, figyelmesen olvassa el az alábbi adatkezelési tájékoztatót!