Kasszás/büfés - 3. kerület

Magyarország egyik legnagyobb létesítményüzemeltetetéssel és közétkeztetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport munkatársakat keres Budapestre az alábbi pozícióba:

Budapest 3. kerület

Magyarország egyik legnagyobb létesítményüzemeltetetéssel és közétkeztetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport munkatársakat keres Budapestre az alábbi pozícióba:

Büfés, kasszás

Irodaház üzemi éttermébe keresünk kereskedelemben/vendéglátásban jártas, pontos, önállóan dolgozni tudó, pénzkezelési tapasztalattal rendelkező büfés-pénztáros, kizárólag hétköznapi munkavégzéssel.

Feladatok:

· A vendégek udvarias kiszolgálása

· Pontos pénztárkezelés

· A vendégtér tisztaságáról való gondoskodás

· Kávé készítés

· Ételek tálalása

Elvárások:

· Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;

· Egészségügyi alkalmasság;

· Proaktív értékesítési szemlélet.

Munkaidő:

· Hétfőtől péntekig, napi 8 órában, 06:00 – 14.30 között.

Munkavégzés helye:

1031 Budapest, Szentendrei út

Amit kínálunk:

· Fix, hétfőtől péntekig tartó, napi 8 órás munkaidő;

· Szabad hétvégék és ünnepnapok;

· Lelkes, fiatalos munkatársak;

· Minőségi termékkínálat;

· Vidéki bejárás támogatás;

· Ingyenes éttermi étkezés;

· Versenyképes fizetés.

· Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hívja munkatársunkat a 06 20/387-0783 telefonszámon.

Nem töltötte ki a név mezőt!
Kérem válasszon témát!
Nem töltötte ki az email mezőt!
Nem töltötte ki a tárgy mezőt!
Nem töltötte ki az üzenet mezőt!
500
Feltölthető fájlok: .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .jpg, .txt,
Kérjük, figyelmesen olvassa el az alábbi adatkezelési tájékoztatót!