Raktáros - 21. kerület

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma csoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

Csepel

Magyarország egyik legnagyobb létesítményüzemeltetetéssel és közétkeztetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport új munkatársat keres Csepelre az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:

  • Beérkezett áru átvétele (minőségi, mennyiségi ellenőrzése), lejárati idők figyelése;
  • Meghatározott lista alapján az áru összekészítése;
  • Árurendelésben való közreműködés;
  • Rendszeres leltárazás, készletfigyelés;
  • Egyéb árukezeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Jó terhelhetőség és állóképesség;

Előnyt jelent:

  • Érvényes tüdőszűrő

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • Ingyenes munkavállalói étkeztetés;
  • Vidéki bejárás támogatása.

Munkarend, munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig tartó munkarend, egyműszakos munkarendben 05:00 és 13:30 között;

Munkavégzés helye:

  • Budapest,1211 Varrógépgyár utca.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, keresse kollégánkat telefonon a +36203870783-as számon vagy küldje el önéletrajzát a toborzas@prizma.hu email címre.