Takarító munkatárs - Dunakeszi gyárterületre

Magyarország egyik piacvezető közétkeztetéssel, takarítással és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

2120 Dunakeszi, Csörsz árok köz

A megbízható háttérrel rendelkező, facility managementtel, étkeztetéssel és takarítással foglalkozó piacvezető Prizma Cégcsoport keresi új munkatársát Dunakeszire az alábbi pozícióba:

Takarító

Dunakeszin található gyárterületre keressük takarítói csapatunk új tagjait hétköznapi munkavégzéssel, napi 8 órás éjszakai műszakra, barátságos és támogató csapatunkba.

Rád váró feladatok:

  • gyárterület, üzemi terület szakszerű kézi takarítása;
  • ráülős takarító géppel gyárterület takarítása (szükség esetén betanítunk);
  • vegyi szemét szakszerű biztonságos elhelyezése;
  • vezető által kiosztott feladatok ellátása maradéktalanul.

Téged keresünk, ha:

  • felelősségteljes vagy;
  • igényes vagy magadra és a munkádra;
  • minimum alapfokú (8 általános) végzettséggel rendelkezel;
  • nem okoz problémát kiállíttatni erkölcsi bizonyítványt.

Előnyt jelent, ha:

  • tudsz ráülős takarító géppel takarítani;
  • van ilyen területen szerzett releváns tapasztalatod.

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret;
  • hosszútávú munkahelyet;
  • támogató, összetartó kollégákat;
  • versenyképes fizetést.

Jelenlegi nyitott pozíciónk:

  • üzemi, gép takarító - éjszakás

Hétfőtől péntekig 22:00 - 6:00, bejelentett állandós pozíció. Bérezés: 210.000 Forint nettó, havonta utalással fizetve.

Munkavégzés helye:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk hívásod a +36 20 396 5480-as vagy +36 20 387 0783-as telefonszámok valamelyikén hétfőtől péntekig 8-16:00 között, vagy várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a toborzas@prizma.hu email címen!

Nem töltötte ki a név mezőt!
Kérem válasszon témát!
Nem töltötte ki az email mezőt!
Nem töltötte ki a tárgy mezőt!
Nem töltötte ki az üzenet mezőt!
500
Feltölthető fájlok: .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .jpg, .txt,
Kérjük, figyelmesen olvassa el az alábbi adatkezelési tájékoztatót!